Krevet per femi

Shitet nga: Labinot 16 Jan 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   100 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shitet shtrati per femi ne gjendje shum te mir komplet me dyshek Ku shtrat ka 2 fijoka te mdha është shum I pershtatshem dhe lekundet qmimi 80eki qmimi I fundit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim