Kulica per femij hello kitty

Shitet nga: mentor 06 Sht 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
shes dy kulica per femij hello kitty ne gjendje te rregullt qmimi per dyjat 140 euro kan dhe qanten dhe te gjitha paisjet e sjan ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim