Maxikosa

Shitet nga: Binjaket 17 Jan 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shes dy maxikosa te njejta dhe shume pak te perdorura,te pershtatshme per te dy gjinit,maxikosat kan edhe mbeshtjellsen per kemb siq shihet edhe ne foto.
Qmimi per njenen eshte 35€,nsese meren te dyat pernjeher qmimi eshte 60€.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim