Shtrat për fëmijë

Shitet nga: Meti 26 Gsh 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shitet një krevat për fëmijë në gjendje shumë të ruajtur dhe me të gjitha elementet e tij origjinal i cili mund të përdorët lirisht deri në moshën 5 vjeçare ...me dimensione : Gjatësia: 125 cm....Gjerësia: 65 cm.... Lartësia: 85 cm...pres blerës serioz...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim