kervat

Shitet nga: peja 30 Gsh 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   100 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
shes kervat dhe nje karrige ulse per ngrenjen e ushqimit per femi
jane te perdorura por ne gjendje te rregullt shum te mira jan ble shum shtrejt por po i shes per arsye personale
kervati eshte edhe per fjetje edhe per me vendos femijen me lujt si dhe palohet behet sa nje qant e vogel qmimi eshte 50e per te dyjat

045-664-882 049-618-809 ipko viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim