Tesha per femij

Shitet nga: egon 07 Mar 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR   10 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Veshje
Shiten dy par tesha te dimrit per femij gati te reja krejt te ardhura nga gjermania, nipar jom me numer L ndersa nipar jon numer 62-68, qmimi nipar 5 euro ndersa nese i merr dyjat 8 euro

Tel 049/724-207 dhe Viber +38649724207
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim