EN LARSE SIEMENS 12 PERSONA MONTUESE

Shitet nga: 044 393 018 24 Shk 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Enëlarëse
EN LARSE SIEMENS 12 PERSONA MONTUESE
Shum te ruajtura si te reja
Montuese dhe jo montuese . standarde INOX
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim