Enëlarse dhe grill elektrik

Shitet nga: Leonis Kastrati 25 Jan 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Enëlarëse
Shes nje grill elektrik dhe nje enëlarse jan Shum Pak te perdorura qmimi sipas marveshjes kontaktoni ne ket numer tel.049202725
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim