Teknik e Bardhë nga Gjermani dhe Zvicrra

Shitet nga: ARBRI-TECH 31 Mar 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Enëlarëse
Teknik e bardh nga gjermania dhe zvicrra te gjitha jan te testuara dhe me garancion

ENLARSE MONTUSE JO MONTUSE
SHPORETA MONTUS JO MONTUS
FURRA MONTUSE
FRIGORIFERA MONTUS JO MONTUS
FRIGORIFERA AMERIKAN
LAVATRIQE TE MODELIVE TE FUNDIT BOSCH AEG MIELE SIEMENS
THARSE PER RROBA
FRIZA
Tel.049 59 21 22
045 65 74 78
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim