Aparat Co2

Shitet nga: co2 19 Shk 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Aparat Co2 ne gjendje te mir pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim