Dy friza

Shitet nga: Dardan 28 Mar 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shiten dy friza jon ne gjendje te rregullt te provum jon te ardhur nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim