Frigo

Shitet nga: premtim 23 Mar 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes frigoriferat me nje cmime te arsyshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim