Frigorifer

Shitet nga: bashkim 08 Shk 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim