Frigorifer Mini

Shitet nga: Mini Frigorifer 30 Nën 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes Frigorifer Mini
Shume i pershtatshem per zyre ,
3 muje i perdorur dhe shume i ruajtun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim