Frigorifer ftohes

Shitet nga: Lulzim 01 Nën 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

530 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes frigoriferin ne gjendje te rregullt i pershtatshem per lokale. markete .mishtore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim