Frigorifer montues

Shitet nga: Glad 01 Nën 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigorifer i montueshem ne kuzhine, por mund te mbahet edhe jashte saj, ne gjendje te mire pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim