Frigorifer ne gjendje te rregullt

Shitet nga: Safet 12 Dhj 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes Frigoriferin eshte ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim