Frigorifer për lokal

Shitet nga: Ajet 23 Mar 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigorifer per lokal ne gjendje shum te mir teknike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim