Frigorifer vitrin ftohese

Shitet nga: Lulzim 11 Nën 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes vitrinen ftohese ne gjendje shum te mir tel 049602823
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim