Frigorifer

Shitet nga: alban mehmetaj 17 Nën 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigorifer thujse i paperdorur, ne gjendje krejtesisht te re...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim