Frigorifer

Shitet nga: Denis 25 Nën 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigorifer per dyqane ne gjendje te rregullt pune


Qmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim