Frigorifer

Shitet nga: Jeton 15 Shk 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Vetem 3 muaj i perdorur ne gjendje shum te mir, te themi i ri...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim