Friz

Shitet nga: Friz 04 Tet 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes frizin ne gjendje shum te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim