Friz

Shitet nga: Fatime ukaj 23 Tet 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet frizi ne gjendje te regull,510 litra qmimi esht i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim