Frizat per pije

Shitet nga: niki 23 Pri 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shiten frizat per pije ne gjendje pune te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim