Frizi gjatsija 2 metra ne gjendje pune prefekt

Shitet nga: niki 24 Mar 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet frizi gjatsija 2metra gjendeje pine prefekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim