Kuzhin

Shitet nga: Besart 12 Nën 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

470 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes Kuzhine shum e rujtne pak e perdorur e montuar Qimin 200 Euro .

Shes Shporet te rrymes punon mir , Qmimin 150 Euro.

Shes edhe Frigorifer ne gjendje te mir Qimimin 120 Euro .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim