garancion deri ne 24 muaj

Shitet nga: granit 24 Mar 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: LG
Modeli: 124
shesim lavatriqe shporeta montus jo montus en larse frigorifera montus jo muntus te firmav boterore evropiane miele bosch aeg siemens lg samsung etj me garancion prej 6 mujve deri 24 muaj gjindemi rruges pej prishtine afer hotel nores .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim