Lavatriqe bira 642 rotullime

Shitet nga: bira 05 Shk 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
lavatriqe bira 642 rotullime model i 2011 6 kg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim