Maqinen e mishit te that me qmim prej 150 euro

Shitet nga: Rexho Muriqi 27 Shk 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shes maqinen ne gjendje te rregullt te interesuarit ljmrohen ne ket email(regja_pe@hotmail.com) per shkak qe gjindem jasht shtetit ose ne viber e whatsap ne ket nr te telefoni +38649850740
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim