Shiten frigoriferi dhe elementet e banjos

Shitet nga: Agroni 30 Dhj 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet frigoriferi vitrin dhe elementet e banjos. Ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim