Teknik e bardh

Shitet nga: Ose shala 22 Gsh 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shesim teknik te bardh te gjitha llojet me shumic dhe pakic me qmime te volitshme gjindem ne f.sh Loxhë te Pejes per mashum informata na kuntaktoni ne nr e tel.044 127 655
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim