Vitrin frigorifer ftohes

Shitet nga: Lulzimi 04 Nën 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes vitrinen frigorifer ne gjendje shum te mir nr 049602823
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim