frigorifer

Shitet nga: dardani 18 Nën 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

255 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë

Shitet frigoriferi me nje der i importuar nga zvicrra n gjendje shum te mir me pa si i ri shum i pershtatshem per lokale markete dhe pompa benzinenr kontaktues +37745602484 viber vwtsap kam. Qmimi fiks 250 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim