MAKIN PER PASTRIM TEPIHAV DHE KONFORIT

Shitet nga: berisha edi 22 Mar 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Fshesë me korrent
MAKINE PER PASTRIM TE TEPIHAV (TEPISONA) THE PER KONFORE TE KERREV
E SERVISUME ME THE GJITHA PAISJET

044 125451
044 788971 (VIBER)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim