Makinen thithse dhe per pastrim Gorenje

Shitet nga: Lulzim 08 Shk 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Fshesë me korrent
Makina eshte shum pak e perdorur .eshte shum funksionale ,perdoret edhe si thithse edhe me pastru dyshemja dhe mobilje te ndryshme.ma shkurt kjo e paguan veten vetem disa here me i la tepihat .arsyeja e shitjes eshte se e kam edhe nje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim