Aparat per pula

Shitet nga: flamur 20 Sht 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
shitet aparati i pulave me kapacitet 24 cop qmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim