KAMIN

Shitet nga: hana 12 Shk 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
SHESË KAMININ NË GJENDJE TË RREGULLT.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim