Kamin Prity

Shitet nga: Ragipi 22 Mar 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Kamin Prity eshte ne gjendje te rregullte dhe shum pak i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim