Kamin

Shitet nga: Kamini 24 Tet 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Kamini esht shum i rujtum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim