Kamini 100 qmimi diskutushum

Shitet nga: safet 05 Dhj 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
shes kaminn ne gjendje te mir arsyja sepse ekam ble ni shporet tjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim