Koftor

Shitet nga: Fatime 23 Mar 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shitet koftori ne gjendje te rregullt siq shihet edhe ne foto gjindemi afer stacionit te autobusave ne pej
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim