Plloqa elektrike

Shitet nga: Iliri 05 Qer 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shes plloqa elektrike te ardhura nga Zvicrra ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim