Shporet e drureve

Shitet nga: Fatime 22 Pri 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shitet Shporeti ne gjendje perfekte si i rri siq shihet ne fotot me poshte .Gjindemi afer stacioni i autobuseve ne pej .Qmimi nuk eshte fiks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim