Shporet elektrik

Shitet nga: Fatime 22 Pri 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
shporeti elektrik me 4 plloqa dhe me nje furr ne gjendje perfekte me vetem nje defekt te vogel ne derren e furrese cila nuk ri mbyllur pa ndonje pyk.p.sh leter .Perveq kesaj shporeti punon perfekt dhe ka qmim te volitshem o G.Qmimi nuk eshte fiks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim