Shporet elektrik

Shitet nga: fatime 03 Pri 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
shitet shporeti ne gjendje te mirr shum me kater plloqa dhe me nje furr elektrike gjindemi para stacioneve te autobusave ne peje .Shporeti o ne gjendje te mirr siq shihet ne foto.qmimi nuk o fiks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim