Shporet me plin

Shitet nga: Besim 12 Tet 05:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Eshte i pa perdorur. Ka furren gjithashtu me plin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim