Shporet me plin

Shitet nga: Besim 28 Jan 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

179 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Ky shporet ka furren per pjekje,si dhe pjesen e eperme per zierje.
Eshte i pa perdorur.
E shes, sepse nuk me nevojitet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim