Shporet te druve gjys allfa nuk esht shum u perd..

Shitet nga: arben 14 Pri 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shes shporet te druve gjys allfa me qynga nuk esht shum I perdorun esht ne gjendje te regullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim