Shporeti elektrik

Shitet nga: Fatime 23 Mar 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shporeti elektrik ne gjendje te mirr me furrë dhe me 4 mikrovala ne gjendje te mirr vetem dera e furres nuk ri e mbyllur pa vendosur pyke arsyja shitjes sepse jemi te moshuar dhe nuk me nevojitet Qmimi nuk eshte fiks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim